Potrzeba skorzystania z profesjonalnych usług w chwili straty bliskiej osoby jest bardzo wysoka i wymagająca jak najszybszej interwencji. Dla mieszkańców Południowych dzielnic Gdańska, takich jak Ujeścisko, Łostowice, Zakoniczyn, Jasień, Chełm, Orunia Górna, Orunia Dolna, Orunia-Św. Wojciech-Lipce, z powodu korków w centrum Gdańska, często ze wsparciem przychodzą firmy posiadające biura w okolicy lub z pobliskiego Pruszcza Gdańskiego — czyli z tak zaufanych zakładów pogrzebowych jak Róża z Łostowic oraz Zieleń z Wrzeszcza lub Pruszcza Gdańskiego. Warto dodać, że południowe dzielnice nazywane Gdańskiem Południe to najszybciej rozwijająca się pod względem przyrostu ludności część miasta. Co ma wpływ na warunki komunikacyjne i dostępność specjalistycznych usług takich jak usługi pogrzebowe dla mieszkańców dzielnic Gdańska Południe (Ujeścisko, Łostowice, Zakoniczyn, Jasień, Chełm, Orunia Górna, Orunia Dolna, Orunia-Św. Wojciech-Lipce).

Kompleksowe usługi pogrzebowe Gdańsk Południe

Zakład Pogrzebowy Róża przy ul. Świętokrzyskiej 49 na Łostowicach, od lat służy mieszkańcom wymienionych dzielnic, oferując usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie. Sercem ich działalności jest niesienie profesjonalnej pomocy w połączeniu z głębokim współczuciem, jednocześnie wykazując zrozumienie dla trudności chwili pożegnania bliskiej osoby. W imieniu rodzin załatwiają wszelkie wymagane formalności, wnioskują o zasiłek pogrzebowy oraz dbają o uzyskanie aktu zgonu z USC.

Zakład Pogrzebowy Zieleń również niezwykle dba o rodziny pogrążone żałobie. W swoim biurze w Gdańsku przy ul. Partyzantów 76 lub w Pruszczu Gdańskim przy ul. Grunwaldzkiej 24 otacza opieką każdego, kto potrzebuje pomocy w tym trudnym okresie. Pracownicy dokładnie i ze szczegółami omawiają przebieg ceremonii pożegnalnej, załatwiają dokumenty oraz przygotowują piękną oprawę uroczystości. 

Zakłady pogrzebowe dla mieszkańców południowych dzielnic Gdańska

W zakładzie pogrzebowym Róża na Łostowicach o każdej porze dnia i nocy, dyżurny personel przyjmuje zlecenia na odbiór i przewóz zmarłych z ich mieszkań, szpitali lub hospicjów do pomieszczeń chłodniczych. Transporty realizowane są na terenie całej Polski przez kierowców posiadających duże doświadczenie w tym zakresie. Całodobowej pomocy udzielą również wykwalifikowani pracownicy zakładu pogrzebowego Zieleń z Pruszcza Gdańskiego, którzy już w trakcie pierwszego telefonu udzielą konkretnych informacji, jak rodzina powinna postępować w kolejnych krokach. W obu zakładach pogrzebowych można liczyć na obsługę i empatię na najwyższym poziomie, która postawi życzenia rodziny na pierwszym miejscu.

Zakład Pogrzebowy Róża Łostowice

Adres: ul. Świętokrzyska 49, 

80-180 Gdańsk

Całodobowy numer tel: 570 205 550

Adres e-mail: biuro@rozagdansk.pl

Zakład Pogrzebowy Zieleń Pruszcz

Adres: ul. Grunwaldzka 24

83-000 Pruszcz Gdański

Numery tel.:

58 341 20 71

58 773 01 01

Adres e-mail: biuro@zielenpruszcz.pl
i
Zakład pogrzebowy Zieleń Gdańsk


80-254 Gdańsk
ul. Partyzantów 76
605 050 017
601 408 196