Mój Anioł Stróż to profesjonalny i doświadczony zakład pogrzebowy, który działa w Bydgoszczy oraz w pobliskich miejscowościach Koronowo i Mierucin. Główną siedzibę mają w Bydgoszczy, jednakże ze względu na potrzeby klientów, stworzyli także dwie filie, aby jeszcze lepiej i sprawniej obsługiwać potrzeby rodzin zmarłych.

Zakład usług pogrzebowych z Osowej Góry oferuje swoim klientom pełen zakres usług pogrzebowych. Ich profesjonalizm, doświadczenie i wrażliwość na potrzeby rodziny zmarłego sprawiają, że mogą Państwo liczyć na kompleksową i godną pochwał obsługę w tym trudnym czasie.

Usługi pogrzebowe oferowane przez Mój Anioł Stróż mieszkańcom Bydgoszczy to m.in.:

– organizacja ceremonii pogrzebowej, z uwzględnieniem życzeń rodziny zmarłego oraz tradycji i zwyczajów obowiązujących w danej społeczności

– transport zmarłego z miejsca zgonu do miejsca, gdzie odbędzie się ceremonia pogrzebowa

– zapewnienie kompletnego wyposażenia ceremonialnego, w tym trumny oraz kwiatów i wieńców

– pomoc w uzyskaniu wszelkich niezbędnych dokumentów i formalności związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej

Zakład Mój Anioł Stróż z Bydgoszczy to zespół wykwalifikowanych i wrażliwych na potrzeby klientów specjalistów, którzy zawsze podchodzą do swojej pracy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Ich celem jest zapewnienie pełnej satysfakcji i wsparcia dla rodzin zmarłych, aby w tym trudnym czasie mogli Państwo skupić się na żałobie i rozpaczy.

Dom pogrzebowy Mój Anioł Stróż to zakład pogrzebowy, którego pracownicy działają od lat na rynku usług pogrzebowych w Bydgoszczy. Ich doświadczenie i fachowa wiedza sprawiają, że są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym sytuacjom i zadaniom, związanych z organizacją ceremonii pogrzebowej.

W swojej pracy zakład usług pogrzebowych z Bydgoskiej Osowej Góry kieruje się zasadą pełnego szacunku i szacunku dla zmarłego i jego rodziny. Dlatego też, każda ceremonia pogrzebowa organizowana przez Mój Anioł Stróż jest wyjątkowa i indywidualna, dostosowana do potrzeb i wymagań rodzin zmarłych oraz tradycji i zwyczajów panujących w danej społeczności.

Zakład usług pogrzebowych Bydgoszcz – Osowa Góra

Zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż

Kontak

609 809 105

606 180 108

biuro@mojaniolstroz.pl

Bydgoszcz

ul. Św. Maksymiliana Kolbego 28,

85-433 Bydgoszcz