W obecnych czasach i przy wielu rozwiązaniach w kwestii pogrzebów, że często nie wiemy co wybrać – pogrzeb z tradycją, czy może w nowoczesnym wydaniu.

Biuro Usług Pogrzebowych AMENO w Łomiankach postanowiło połączyć tradycyjne podejście z nowoczesnymi rozwiązaniami, dzięki czemu za każdym razem oczekiwania klientów co do przebiegu ceremonii i jej oprawy są spełniane.

AMENO Łomianki – profesjonalna pomoc w trudnych chwilach

Pełna empatii i zrozumienia wykwalifikowana kadra zadba, aby rodzina po stracie bliskiej osoby nie czuła się samotna. W związku z tym, aby odciążyć żałobników, pracownicy Biura Usług Pogrzebowych w Łomiankach, przejmują na siebie wszystkie formalności cmentarne oraz urzędowe.

Pełne godności ostatnie pożegnanie w Łomiankach

W tak tragicznych dla rodzin momentach, kiedy tracą ukochaną osobę, domy pogrzebowe z Łomianek stają na najwyższej wysokości zadania. Wszystko po to, aby godnie pożegnać Zmarłego, tym samym oddając Mu i Jego rodzinie szacunek.

Warto również wspomnieć o ciekawej i zdecydowanie niecodziennej usłudze oferowanej przez łomiankowski Zakład Pogrzebowy AMENO, jaką jest opieka nad grobami na terenie Cmentarza Komunalnego w Kiełpinie. Jest to wygodna oferta dla tych, którzy nie są w stanie osobiście zająć się grobem bliskiej osoby.

To jednorazowa lub cykliczna opieka, którą wykonuje się według życzenia w wybrane ważne daty, takie jak: urodziny, imieniny, rocznica śmierci, Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie czy Wielkanoc.

Transmisja z pogrzebu online i e-Nekrologi w Łomiankach

Zakład Pogrzebowy AMENO w Łomiankach wychodzi naprzeciw z pomocą tym, którzy nie są w stanie być obecni na ostatnim pożegnaniu bliskiej osoby. Transmisja online z pogrzebu jest świetnym rozwiązaniem dla rodziny mieszkającej poza granicami kraju, czy tych, których od obecności powstrzymuje choroba.

Rodzinom pogrążonym w żałobie bardzo pomocne są e-Nekrologi, które informują przyszłych uczestników pogrzebu o dacie i dokładnej godzinie rozpoczęcia pogrzebu, a nawet o dokładnej lokalizacji ceremonii pogrzebowej.

Więcej na temat poszczególnych usług pogrzebowych na stronie internetowej Domu Pogrzebowego AMENO z Łomianek.