Od 1990 roku dom pogrzebowy NEKROPOLIS świadczy usługi funeralne na terenie Wyszkowa. Założyciele firmy pragnęli zapewnić mieszkańcom miasta możliwość godnego pożegnania bliskich. Od tego czasu zakład pogrzebowy NEKROPOLIS w Wyszkowie stale się rozwijał. W 1995 roku powstał budynek nowoczesnego zakładu pogrzebowego, który wyróżniał się na tle innych. Rozbudowany dom pogrzebowy wyposażony był we wszelkie niezbędne zaplecza. 

Rosnące zaufanie 

Od początku działalności zakładu NEKROPOLIS cieszył się ogromnym zaufaniem mieszkańców Wyszkowa. W końcu usługi pogrzebowe były świadczone na najwyższym poziomie, a pracownicy zakładu oferowali swoją pomoc nie tylko przy organizacji pogrzebu, ale również przy formalnościach, zapewniali oprawę pogrzebu oraz wspierali swoich klientów w tym trudnym czasie. Z całą pewność dom pogrzebowy NEKROPOLIS wychodził naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, oferując im większą pomoc niż okoliczne zakłady. Ponadto pracownicy nigdy nie podchodzili do organizacji pogrzebu szablonowo. Dzięki indywidualnemu podejściu każda ceremonia spełnia oczekiwania Rodziny Zmarłego. 

Dom pogrzebowy w Wyszkowie ul.Okrzei 53

Szeroki wybór akcesoriów funeralnych 

Aby każda ceremonia mogła odbyć się w sposób najpiękniejszy, potrzebna jest odpowiednia oprawa. Dlatego pracownicy oferują oprawę kwiatową oraz muzyczną. Pomagają również w wyborze odpowiedniej urny lub trumny. Zwłaszcza te dwa ostatnie akcesoria budzą wśród rodzin wiele emocji. Dlatego pracownicy przygotowani są na każdą ewentualność, zawsze gotowi do wsparcia i pomocy. 

Ceremonia pogrzebowa 

Aby każda ceremonia mogła odbyć się z należytym szacunkiem i godnością, pracownicy domu pogrzebowego NEKROPOLIS przykładają wagę do najmniejszego szczegółu. Personel odpowiedzialny za obsługę pogrzebu na cmentarzu zawsze ubrany jest bardzo elegancko, a karawany wykorzystywane do przewozu ciała to nowoczesne samochody marki Mercedes. Dzięki tym wszystkim zabiegom ceremonia ostatniego pożegnania nabiera podniosłego charakteru. 

Usługi świadczone przez Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS w Wyszkowie:

  • całodobowa eksportacja ciała do własnej chłodni,
  • kaplica przedpogrzebowa,
  • organizacja uroczystości pogrzebowych – wszystkie rodzaje
  • przygotowanie ciała do pogrzebu, 
  • dopełnianie formalności urzędowych
  • mobilne biuro
  • transport Zmarłych krajowy i międzynarodowy, 
  • oprawa muzyczna na pogrzebie,
  • florystyka żałobna.

Więcej informacji o domu pogrzebowym można przeczytać na stronie https://wyszkow.nekropolis.com.pl/ lub skontaktować się z pracownikiem pod całodobowym numerem telefonu 608-492-036