Organizacja pogrzebu to w czasie żałoby jedno z najtrudniejszych przedsięwzięć logistycznych. Zapełnione zakłady pogrzebowe, długie terminy oczekiwania na transport zmarłych, a także zbyt wysokie ceny (nawet jak na Warszawę) są tylko niektórymi problemami, z którymi przychodzi się zmagać najbliższej rodzinie zmarłego.

Pierwszy z problemów zazwyczaj dotyczy przewiezienia zwłok z miejsca zgonu do chłodni. Mała liczba samochodów obsługujących zakłady pogrzebowe sprawia, że często nieboszczyk musi czekać wraz z rodziną nawet 6-10 godzin, aż zostanie przewieziony w miejsce o bardziej sprzyjających warunkach temperaturowych. Organizacja ceremonii pochówku (szczególnie o charakterze świeckim) również może przyprawić o ból głowy. Odległe daty osób, które mogą przeprowadzić tego typu pożegnanie (a są one coraz bardziej popularne w Polsce) to codzienność, z którą przychodzi się mierzyć mieszkańcom stolicy.

dom pogrzebowy warszawa

Jednak bez względu na to, że mieszkamy w Warszawie – chcielibyśmy pochować naszego zmarłego w miarę szybkim okresie, a przede wszystkim godnie. Dom pogrzebowy usytuowany w Warszawie już od dłuższego czasu doskonale radzi sobie z wcześniej wymienionymi problemami. Szeroki zakres usług świadczony przez ten dom pogrzebowy, pozwala na szybką organizację pochówku. Firma specjalizuje się także w transporcie międzynarodowym zwłok, dzięki czemu przywóz ciała spoza granic naszego kraju nie jest kwestią problematyczną. Własna kaplica pogrzebowa oraz odosobnione miejsce pożegnań z zmarłym, to tylko niektóre z udogodnień przygotowanych specjalnie dla bliskich zmarłego. Ponadto wysokiej jakości krematorium (spełniające wszystkie normy) pozwala na spełnienie ostatniej woli zmarłego, jaką jest spopielenie jego ciała po śmierci.

Pogrzeby organizowane przez Firmy z serwisu należą do jednych z najpiękniejszych uroczystości. Dywany kwiatów, delikatna muzyka upamiętniająca zmarłego, a także idealny przebieg ceremonii to cechy idealnie opisujące wieloletnią pracę przedsiębiorstwa.