Stolarnia to miejsca, gdzie wykonywane są meble i sprzęty z drewna. Materiał ten cieszy się od zawsze zainteresowaniem klientów, ponieważ jest naturalny i ponadczasowy. Drewno nie wychodzi z mody, a ponadto pięknie się starzeje. Klienci pośród wielu wzorów i odcieni drewna krajowego i zagranicznego mogą wybrać coś dla siebie do każdego pomieszczenia w domu. Okazuje się jednak, że z drewna mogą powstać też praktyczne akcesoria na cmentarz.

Czym zajmuje się Stolarnia Grodzka?

Przedsiębiorstwo tworzy wysokiej jakości, trwałe akcesoria pogrzebowe, między innymi właśnie z drewna. Pełną ofertę można znaleźć na stronie stolarniagrodzka.pl. Co wchodzi w jej zakres?

Obudowy grobów

Przykładem mogą być na przykład obudowy grobów. Są to eleganckie i estetyczne konstrukcje drewniane, pozwalające jak najlepiej zagospodarować powierzchnię grobu. Obudowy mogą być proste lub rzeźbione czy też z dodatkowymi słupkami. Całość wyglądu projektu zależy od upodobań klienta. Drewno prezentuje się na cmentarzu elegancko i z klasą. Obudowy skośne, które zwężają się ku górze, będą szczególnie przydatne na cmentarzach, gdzie przestrzeń jest bardzo ograniczona, a odległość między grobami niewielka.

Dla osób, które sobie tego życzą, obudowa może być wykonana wraz z krzyżem drewnianym bądź bez niego. Z oferty mogą więc skorzystać osoby o różnych wyznaniach, ale także niewierzące. Oferta zakłada spełnienie życzeń każdej z tych grup.

Ławki cmentarne

Innym elementem oferty Stolarni Grodzkiej są stylowe i eleganckie ławki cmentarne. To elementy bardzo praktyczne, ponieważ umożliwiają wypoczynek podczas odwiedzania grobów najbliższych i możliwość cichej kontemplacji czy modlitwy na siedząco. Znacznie ułatwiają także pracę przy sprzątaniu grobu, ponieważ na chwilę można na nich spocząć. Stolarnia produkuje także ławki ze skrzyniami, w których można schować akcesoria niezbędne przy pielęgnacji grobu, takie jak miotełki, płyny, gąbki, ale także dodatkowe znicze. Dzięki temu nie ma potrzeby przywozić tych rzeczy za każdym razem, kiedy przyjeżdża się na cmentarz. Ławki są niezwykle trwałe, dobre jakościowo i gwarantują przetrwanie przez długie lata nawet w obliczu niesprzyjających warunków atmosferycznych, takich jak mróz czy wilgoć.