W momencie, kiedy dotyka nas bolesna strata członka rodziny bądź przyjaciela, zastanawiamy się, gdzie moglibyśmy znaleźć przydatne informacje na temat pogrzebu i jego oprawy. Oczywiście pomocą zawsze może służyć wybrany przez nas zakład pogrzebowy, jednakże niektórzy jednak preferują usiąść w ciszy i poczytać o interesujących go kwestiach. Informator pogrzebowy Po Drugiej Stronie zawiera zbiór artykułów funeralnych. Witryna stworzona przez pana Szymona, wieloletniego pracownika zakładu pogrzebowego, który dzieli się zdobytą wiedzą, udostępnia wiele wartościowych i przydatnych tekstów. 

Blog funeralny pełen artykułów o organizacji pogrzebów w Polsce

Poszukując informacji (także z czystej ciekawości) na tematy związane np. z akcesoriami pogrzebowymi, przeczytamy wpisy opowiadające, jak powinny być wykonane takie przedmioty, jakie dokładnie akcesoria oferują firmy funeralne i jak ważna jest jakość wykonania. Kolejny tekst wyjaśni czym się kierować przy wyborze odpowiedniej trumny czy urny. Z jakich materiałów mogą być wykonane i jakie są rodzaje jednych i drugich. 

Zastanawiając się nad usługami, jakie oferują zakłady pogrzebowe, jak przygotowują ceremonie funeralne, czy co zakład może zapewnić rodzinie zmarłego, dowiemy się więcej z zakładki na blogu pt. “Zakłady pogrzebowe”. Przeglądając stronę znajdziemy przydatne informacje dla ludzi, których mogłaby zainteresować procedura transportu zwłok. Jak wygląda ona na terenie kraju oraz jak przebiega poza granicami Polski. 

Opublikowane posty w jasny i konkretny sposób opisują różnorakie zakłady pogrzebowe z całego kraju. Przedstawiają informacje o tym, jak w danym mieście zorganizujemy pochówek bliskiej osoby, czym wyróżniają się firmy funeralne, a także jak odpowiednio zadbać o piękną oprawę uroczystości pożegnalnej. Portal Po Drugiej Stronie odpowiada na wiele pytań i dzieli się również bardzo użytecznym poradnikiem pogrzebowym.