Glob Drejka jest polskim zakładem pogrzebowym działającym na terenie Anglii. Firma pogrzebowa specjalizuje się głównie w transporcie zwłok oraz urn do Polski. Transport ciała i prochów następuje najczęściej z takich krajów jak: Anglia, Niemcy, Irlandia, Wali i Szkocji do Polski. Glob Drejka wykonuje kremacje w Anglii a następnie sprowadza prochy do kraju ojczystego.

W przypadku śmierci bliskiej nam osoby, rodzina podejmuje decyzję, aby sprowadzić urnę do Polski. Glob Drejka jest firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie w kwestii sprawnego i szybkiego transportu prochów do Polski oraz wyróżnia się wzięciem obowiązków na siebie w sprawie formalności potrzebnych do przewozu.

Glob Drejka – kremacja zwłok z Anglii

Firma pogrzebowa Glob Drejka od pierwszego kontaktu całodobowo udziela wszelkich informacji w sprawie przewozu. Kremacje a następnie przewóz urny do Polski jest ceną indywidualną zależną od wielu czynników, takich jak np. geograficzne położenie miejsca. W zakładzie pogrzebowym obowiązują przystępne ceny, które idą w parze z najwyższą jakością.

Personel pracujący w Glob Drejka posiada ogromne kwalifikacje zawodowe oraz wysoką kulturę osobistą. Przez bogate doświadczenie i profesjonalizm Glob Drejka zyskał wiele rekomendacji i przychylnych opinii. Sprowadzenie prochów z Anglii do Polski realizowana jest w dość krótkim czasie i na bieżąco, mimo obostrzeń panujących w Europie.

Całodobowe numery telefonu:
+44 770 939 54 67
+48 604 559 569
e- mail: 24.glob@gmail.com
strona internetowa: https://transport-zwlok-z-anglii.co.uk/