Całodobowa pomoc i usługi pogrzebowe świadczone przez Cerber skierowane są nie tylko do mieszkańców dzielnic Ursynów, Bemowo Wola, Ochota, Mokotów, ale wszystkich rodzin mieszkających na terenie całej Warszawy i najbliższych jej okolic. W przypadku Warszawskiego zakładu pogrzebowego Cerber mówimy tu nie tylko o jednym biurze pod adresem ul. Górczewska 14, 01-147 Warszawa, ale o całej sieci biur usług pogrzebowych rozlokowanych w okolicach stolicy.

Podczas gdy 90% Warszawskich zakładów pogrzebowych nie tylko nie słyszała o namiotach pogrzebowych, ale i posługuje się dalej sznurem lub pasami do spuszczania trumien do grobu, to Cerber wprowadza nową jakość i wytycza nowe standardy. Na każdym pogrzebie który pomimo tego, że zorganizowany w Warszawie to może zmieścić się w kwocie zasiłku pogrzebowego znajduje się winda pogrzebowa, namioty, krzesełka i woda dla osób starszych. Karawany zakładu Cerber są tak nowoczesne, że gdy przejeżdżają ulicami Warszawskich dzielnic, wprost nie ma osoby która by się za nimi nie obejrzała. Na czele nowoczesnej floty stoi karawan limuzyna marki Jaguar, dalej limuzyny Mercedes a całości dopełniają fabrycznie nowe Mercedesy Vito zabudowane w najlepszej polskiej firmie Morpheus. Ceremonie w oprawie przygotowanej przez dom pogrzebowy Cerber sprawiają wrażenie jakby były zaczerpnięte z Hollywoodzkiego kina. Te wszystkie aspekty wraz z posiadanym zapleczem, drobiazgowością i najzwyklejszą ludzką empatią sprawiły, że zakład pogrzebowy Cerber jest też jedną z najczęściej wybieranych firm do pogrzebów tzw. VIP-ów, nie tylko w Warszawie.

zakład pogrzebowy Warszawa

Jakość i opieka podczas pogrzebu wykonywanego dla rodzin znanych muzyków, polityków, hierarchów kościelnych czy aktorów dostępna jest teraz dla każdej Warszawskiej rodziny. Redakcja świadomie nie podaje nazwisk z szacunku do rodzin którym należy się dyskrecja. Usługi tej Warszawskiej firmy pogrzebowej są na wyciągnięcie reki każdej pogrążonej w żałobie rodziny. Całodobowy dyżur Warszawskie biuro pełni pod numerami telefonów 798 012 678 oraz 503 029 716. a potwierdzenie powyższych słów można odnaleźć na oficjalnej stronie firmy pod adresem https://warszawa.pogrzeby-cerber.pl oraz zapoznając się z licznymi poleceniami i opiniami na temat pracy zakładu usług pogrzebowych z Warszawskiej Woli.