W sercu województwa świętokrzyskiego – w Kielcach – co kilka lat odbywają się spotkania przedstawicieli branży pogrzebowej. Gromadzi ich wyjątkowe wydarzenie: Targi Necroexpo. W tym roku odbędą się one już po raz dziesiąty, w dniach 7-9 czerwca 2024 roku, w nowoczesnym centrum wystawienniczym Targi Kielce.

Bogata oferta wystawców na kieleckich targach

Tegoroczna edycja Targów Necroexpo jawi się jako wyjątkowo różnorodna i inspirująca. Na początku czerwca przedstawiciele branży pogrzebowej będą mogli zapoznać się z przykładami najnowszych osiągnięć i najciekawszych rozwiązań, skierowanymi do osób, związanych zawodowo z ceremoniami żałobnymi. Wystawcy z różnych regionów kraju oraz z wielu krajów świata zaprezentują nowości wśród takich produktów funeralnych, jak trumny, urny pogrzebowe, florystyka, transport oraz nowoczesne technologie, które przyczyniają się do zrewolucjonizowania tradycyjnych praktyk w branży. Marcin Musiał, manager targów Necroexpo, podkreśla rosnące oczekiwania związane zarówno z liczbą wystawców, jak i różnorodnością prezentowanych produktów i eksponatów.

„Od kilkunastu lat, a w niektórych przypadkach nawet od pierwszej edycji, gościmy w Kielcach stałe grono firm. W każdej edycji bierze udział ponad 100 wystawców, i takiej frekwencji spodziewamy się w tym roku. Biorąc pod uwagę zajętą powierzchnię, tegoroczna edycja może okazać się większą od poprzedniej z uwagi na to, iż firmy rezerwują większe stoiska. Spodziewamy się naprawdę dużej liczby produktów i eksponatów” – podkreślił Marcin Musiał.

Wielu znaczących przedstawicieli środowiska branży pogrzebowej przesłało już potwierdzenie swojego udziału w targach Necroexpo. Wśród firm zarejestrowanych jako wystawcy znajdują się m.in. producenci oprogramowania funeralnego, firmy zajmujące się odszkodowaniami oraz usługami prawnymi, dostawcy pieców kremacyjnych oraz urządzeń dla prosektoriów i domów pogrzebowych, producenci namiotów pogrzebowych oraz firmy zajmujące się zabudową karawanów. Nie zabraknie również mistrzów ceremonii pogrzebowych.

Szansa na poszerzenie wiedzy i kontaktów

Przez trzy dni targów, reprezentanci zakładów pogrzebowych oraz zarządcy cmentarzy będą mieli okazję nie tylko zapoznać się z nowościami rynkowymi, ale także wziąć udział w licznych warsztatach i szkoleniach. Tematyka obejmować będzie m.in. prawo pogrzebowe, bezpieczeństwo pracy oraz strategie obsługi klienta, zapewniając wsparcie merytoryczne na najwyższym poziomie.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych momentów jest uroczysta gala wręczenia jubileuszowych statuetek. Nie zabraknie również czasu na wieczorne grill party i muzykę na żywo, tworzące niepowtarzalną atmosferę spotkań biznesowych i towarzyskich. Dla odwiedzających Targi Necroexpo 2024 zostanie udostępniona także wystawa fotograficzna, która będzie dokumentować przemiany jakie zaszły przez dwie dekady spotkań przy okazji kieleckich targów.

Targi Kielce, jako organizatorzy wydarzenia, są otwarci na współpracę ze wszystkimi zainteresowanymi podmiotami i instytucjami, związanymi z branżą pogrzebową. Wśród partnerów Necroexpo są m.in. Stowarzyszenie Polska Izba Pogrzebowa, Polskie Stowarzyszenie Pogrzebowe oraz Instytut Branży Pogrzebowej i Cmentarnej, a także Konsorcjum Wystawców Funeralnych. Necroexpo objęte jest także patronatem Światowej Organizacji Przedsiębiorców Pogrzebowych FIAT-IFTA. To wszystko gwarantuje wysoki poziom wydarzenia.

Szczegóły oferty Necroexpo dostępne są tu: targikielce.pl/necroexpo.

Informacje dla potencjalnych wystawców: portalklienta.targikielce.pl/auth/login.

Necroexpo to więcej niż targi: to miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i inspiracji dla całej branży. Do zobaczenia w Kielcach od 7 do 9 czerwca 2024.