Na radomskim rynku branżowym można znaleźć najróżniejsze zakłady pogrzebowe, które przez całą dobę czekają na telefony od swoich przyszłych klientów. Śmierć nadchodzi w nieoczekiwanych momentach: w nocy, w dni świąteczne, w środku dnia. Dlatego każdy zakłąd z Radomia ma telefon czynny całą dobę. Dzięki temu można naprawdę szybko oraz sprawnie załatwić wiele formalności pogrzebowych.

Usługi pogrzebowe

Obejmują przede wszystkim transport osób zmarłych z miejsca, gdzie doszło do zgonu. Może to być dom, szpital, domy opieki społecznej, a nawet miasta, które nie leżą na terenie naszego kraju. Śmierć za granicą już nikogo nie dziwi. Trzeba jednak zorganizować transport międzynarodowy, który trzeba przeprowadzić w szczególnych warunkach. Na szczęście w tym mieście znajdziecie taki zakład pogrzebowy, który pomoże Wam wszystko zorganizować i dopilnuje odpowiednich kontaktów z ambasadami.

Po odebraniu zwłok musicie zadecydować o tym, w jakim ubraniu pochować daną osobę oraz czy będzie Wam potrzebny specjalista z kosmetyki. Są bowiem czasem takie przypadki, że zmarłego trzeba umalować w specjalny sposób, szczególnie jeżeli doznał wypadku, zmarł w skutek wyniszczającej choroby. To Rodzina musi zdecydować o takich usługach.

Potem pracownicy zakładu pokażą Wam trumny lub urny, jakie mają do wyboru. Nie będziecie musieli biegać po specjalnych zakładach, tylko wszystko będziecie mogli załatwić w jednym miejscu. Warto również dodać, że wszystkie pogrzebowe zakłady oferują pomoc w wypłaceniu zasiłków, dzięki którym można zapłacić częściowo za pogrzeb. Reszta zapłaty rozłożona jest na dogodne raty.

Podczas Ostatniego Pożegnania możecie również sobie zapewnić oprawę muzyczną, fotografa, który uwieczni te smutne chwile oraz dodatkowy przewóz osób dla wszystkich osób biorących udział w tej uroczystości.