Utrata bliskiej osoby nigdy nie jest łatwą sytuacją. W szczególności, jeśli żałobnicy – zamiast pogrążenia się w smutku – muszą zająć się przygotowaniem pogrzebu oraz dopełnieniem wszelkich formalności. 
Warto więc – w kwestii pogrzebowej – zwrócić się o pomoc do zakładów pogrzebowych, które są w stanie ulżyć cierpiącym.

Usługi pogrzebowe Szczecin

Nasza firma oferuje Państwu kompleksowe usługi pogrzebowe. Jesteśmy do Państwa dyspozycji dwadzieścia cztery na dobę, dlatego też prosimy nie wahać się i zadzwonić do nas o każdej porze.

Nasz zakład pogrzebowy – oprócz dopełnienia wszystkich formalności związanych z uroczystościami pochówku – zajmuje się także wypełnieniem dokumentów oraz doradztwem osób będących w żałobie.

Nasi pracownicy każdego dnia starają się pomóc klientom w możliwie jak najlepszy sposób. Oferują pomoc w wyborze trumny, a także karawanu. Starają się również postawić w sytuacji bliskich osób zmarłego członka rodziny oraz pocieszyć w trudnych chwilach.

Nasz zakład zlokalizowany w Szczecinie zajmuje się organizacją pogrzebów już od wielu lat. Posiadamy w tym zakresie szerokie doświadczenie, w związku z czym doskonale wiemy, jak pomóc rodzinie, tak aby odciążyć ją od trudnych kwestii formalnych. Staramy się również zapewnić żałobnikom możliwość przeżywania smutku, bez zaprzątania im myśli innymi sprawami. Zapewniamy kompleksową usługę w zakresie czynności urzędowych, a także – dla zainteresowanych – wsparcie psychologiczne oraz prawne.

Warto wspomnieć również, że gwarantujemy Państwu różne formy pogrzebów – w zależności od wyznania oraz możliwość kremacji ciała osoby zmarłej.

Jeśli interesuje Państwa nasza oferta – serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasza firma to gwarancja organizacji pochówku na najwyższym poziomie, zgodnie z wolą najbliższych oraz osoby zmarłej. Profesjonalizm oraz doświadczenie sprawiają, że doskonale znamy się na naszej pracy i wiemy, jak pomóc Państwu w tak ciężkich chwilach, jak śmierć, a następnie pogrzeb najbliższego członka rodziny.

Profesjonalne zakłady pogrzebowe na terenie Szczecina i okolic można znaleźć na portalu FUNER pod adresem: https://funer.com.pl/szukaj,Szczecin,20,1,1.html