Polskie Centrum Pogrzebowe jest jednym z bardziej renomowanych i szanowanych zakładów w województwie podkarpackim, na rynku funeralnym funkcjonuje on od 1996 roku. W związku z wieloletnią obecnością na rzeszowskim rynku funeralnym, zakład został obdarzony ogromnym zaufaniem przez klientów, którzy w razie potrzeby wracają po organizacje następnych uroczystości pogrzebowych.

Firma pogrzebowa posiada całodobową linie telefoniczną, również są tak nastawieni na pomoc innym, że poza godzinami pracy pracownicy również mogą zjawić się w zakładzie lub w razie potrzeby dojechać pod wskazane miejsce przez klienta.

Zakład Pogrzebowy Rzeszów

Zlecenia są przyjmowane również poprzez drogę telefoniczną a swoje usługi świadczą na terenie całej Polski. Świadczone usługi zawsze są najwyższe jakości oraz na najwyższym poziomie ze względu na odpowiednio wykwalifikowaną kadrę pracowniczą.

Pracownicy po latach doświadczeń nacechowani są ogromną empatią i wyrozumiałością. Zakład Polskie Centrum Pogrzebowe w Rzeszowie dysponuje eleganckimi karawanami marki Mercedes, aby nadać uroczystości podniosłej i emfatycznej atmosfery.

Po przeprowadzonej rozmowie z rodziną Polskie Centrum Pogrzebowe jest w stanie wybadać potrzeby klienta oraz w sposób satysfakcjonujący i prawidłowy przeprowadzić ceremonię pogrzebową. Opisywany zakład pogrzebowy posiada bardzo przestępne ceny, tak aby dopasować się zawsze do możliwości finansowych klienta.

Usługi świadczone przez Polskie Centrum Pogrzebowe w Rzeszowie

Śmierć bliskiej osoby zawsze przychodzi niespodziewanie i rzadko kiedy rodzina jest przygotowana na taką ewentualność, dlatego tak ważne jest znalezienie odpowiedniego domu pogrzebowego, który posiada szeroką ofertę usług oraz doskonale i profesjonalnie wypełnia swoje obowiązki.

Opisywany zakład pogrzebowy posiada bogatą i bardzo rozwiniętą ofertę świadczonych usług. Do podstawowych usług, które świadczy rzeszowska firma to:

  • pogrzeby świeckie
  • pogrzeby wyznaniowe
  • kremacje
  • transport zmarłych
  • formalności
  • akcesoria pogrzebowe
  • oprawa ceremonii pogrzebowej (muzyka, kwiaty, organizacja styp)
  • kremacje

Polskie Centrum Pogrzebowe jest jedynym zakładem na terenie południowo-wschodniej Polski posiadającym wsparcie od fundacji założonej przez Panią Magdalenę Kate Bykovski. Misją fundacji jest zorganizowanie godnej i eleganckiej ceremonii pogrzebowej każdemu człowiekowi niezależnie od statusu społecznego. Fundacja założona przez Panią Magdalenę skupia się na poprawie jakości ostatniego pożegnania oraz pomocy psychologicznej rodzinom, które właśnie znajdują się w momencie żałobnym.

Pomocnym dodatkiem są dokumenty niezbędne do organizacji pogrzebu zamieszczone na stronie internetowej rzeszowskiej firmy. Warto skorzystać z usług Polskiego Centrum Pogrzebowego, które posiada wiele pozytywnych rekomendacji wystawionych przez klientów oraz portale z branży funeralnej.

Polecany i godny poszanowania zakład jako jeden z niewielu posiada prowadzone media społecznościowe, na których można obserwować postęp i rozwój firmy. Doskonałym rozwiązaniem było zamieszczenie formularza kontaktowego w celu zostawienia konkretnej wiadomości.

Dane kontaktowe Polskie Centrum Pogrzebowe

Ulica Szopena 7, 35-055 Rzeszów

Całodobowy telefon: 792302444