Na wspomnienie, wyróżnienie i wyrazy wdzięczności za wieloletnią pomoc mieszkańcom Warszawskiej Woli i Żoliborza zasługuje Zakład Pogrzebowy TREN. Siedziba tej jednej z najstarszych Warszawskich firm pogrzebowych mieści się obok cmentarza wojskowego na Powązkach. Biuro firmy odnajdziemy po adresem: ul. Ostrowiecka 10 A, 01-798 Warszawa. Jadąc od strony Żoliborza najprościej dojechać ulicą Krasińskiego i skręcić w prawo w Powązkowską, natomiast kierując się do biura od strony centrum i Woli najprościej poruszać się DK nr. 7 lub ulicą Okopową i również skręcić w ulicę Powązkowską w kierunku cmentarza na Powązkach. Jeśli nie poruszamy się dobrze po Warszawie lub nie czujemy się w tym dniu na siłach, wystarczy wykonać telefon na całodobowy nr. 602 390 231 do firmy TREN, a podstawiony zostanie po Państwa samochód ze specjalistą, który będzie w stanie dopełnić formalności w wybranym miejscu lub zostanie wezwana taksówka. To nowoczesne rozwiązanie jest rozwinięciem usługi mobilnego biura proponowanego przez większość Warszawskich firm, a wynika to ze zrozumienia przez właścicieli zakładu pogrzebowego TREN stanu w jakim znajdują się osoby po śmierci członka rodziny.

zakład pogrzebowy tren

TREN od samego początku swojej działalności nie chciał być postrzegany jako firma oferująca wyłącznie usługi pogrzebowe. Mieliśmy możliwość kilkukrotnego odbycia rozmowy z właścicielem firmy i na uwagę zasługuje jego podejście w kontakcie, nawiązujące do chęci niesienia „sąsiedzkiej pomocy”. Pomocy opierającej się na zaufaniu, szczerości i dobrych chęciach, ale nie pozbawionej profesjonalizmu. Osoby pracujące w zakładzie pogrzebowym Tren na Woli głęboko wierzą i trudno się z nimi nie zgodzić, że o sukcesie ich firmy świadczą zbierane od wielu lat polecenia zadowolonych rodzin i zbudowane zaufanie a nie reklamy w stylu „Tanio i Solidnie”. W Warszawie można spotkać nie tylko bilbordy, karawany i reklamy w mediach lokalnych, ale i serwisy internetowe prześcigające się – kto, kogo taniej pochowa. Nie jest to dobry kierunek, gdyż mówimy o ceremonii pogrzebowej ukochanej osoby.

Jeśli chodzi o pogrzeb w Warszawie to tanio może być w każdej firmie, bo ceny kreuje w dużej mierze wysokość zasiłku pogrzebowego. Tak naprawdę we wszystkich firmach ceny usług są porównywalne a różnica zawsze tkwi w jakości obsługi rodziny i dbałości o szczegóły ceremonii. W części stolicy obejmującej dzielnice Żoliborz i Wola z pewnością warto zapamiętać nazwę i zaufać zakładowi pogrzebowemu TREN, na którego stronę internetową tren.com.pl zapraszamy już dziś.