Dnia 1 listopada tego roku nastąpiła inauguracja kolejnego serwisu funeralnego Mementis®, tym razem w wersji PREMIUM. Jeśli ktoś z Was jeszcze nie miał okazji się z nim zapoznać, to link wysyłamy tutaj www.Mementis.com.pl

Z wielką dumą i ogromną radością możemy powiedzieć, iż rok 2021 okazał się ogromnym sukcesem nie tylko dla nas jako właścicieli i pomysłodawców jednego z najpopularniejszych serwisów funeralnych, ale również dla samych Klientów i jednocześnie przyjaciół naszej firmy, którzy mają szanse promować swoje usługi pogrzebowe na łamach naszego serwisu w oparciu o nasze najlepsze rekomendacje.

Sukces Serwisu MEMENTIS®

Założeniem naszym było, aby promować tylko i wyłącznie najlepsze zakłady pogrzebowe w całej Polsce, które świadczą usługi na najwyższym światowym poziomie, za których działalność nie powstydzimy się i z czystym sumieniem możemy polecać rodzinom.

Serwis promuje tylko jeden prestiżowy zakład pogrzebowy w danym mieście. Wyjątkiem jest Warszawa, gdzie wspomniana wyłączność dotyczy dodatkowo każdej dzielnicy. W dziale firm specjalizujących się w transporcie międzynarodowym zwłok ma możliwość być promowana tylko jedna firma na poszczególny kraj. Strona jest tłumaczona na 8 języków i posiada wiele nowoczesnych rozwiązań nie dostępnych również poza branżą.

Portal funeralny Mementis.com.pl®️ jest członkiem FIAT-IFTA

Serwis należy do Światowej Federacji Służb Pogrzebowych FIAT-IFTA co jest gwarancją, że serwis działa w sposób uczciwy. A proponowane firmy wybrane są z wielką starannością. Dzięki temu miejscu możecie Państwo liczyć na szybkie i konkretne wyszukanie firmy, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającego klienta bez pośredników sprzedających informacje o zgonach.