Wyposażenie w postaci katafalków i zniczy gazowych produkowane przez firmę Topmetal Funerals, od dłuższego czasu cieszy się ogromnym zainteresowaniem na różnych targach branżowych. Firma stale poszerza swoją ofertę i regularnie wprowadza nowe akcesoria, takie jak podstawy pod urny, katafalki, świeczniki, krzyże oraz wiele innych.

Wyroby Topmetal Funerals są dostępne w matowym lub polerowanym wykończeniu oraz mogą być ozdobione religijnymi lub świeckimi motywami dekoracyjnymi, takimi jak motywy roślinne. Istnieje również możliwość wykonania dekoracji na katafalkach i zniczach metalowych, które nawiązują do wizerunku i charakteru firmy. Firma oferuje także katafalki pod trumny i urny, które są ergonomiczne, łatwe do transportu oraz wykonane z trwałych materiałów, takich jak stal nierdzewna polerowana i szlifowana. W połączeniu ze stojakami na znicze, tworzą one piękną i spójną całość, doskonale wpisującą się w stylistykę pogrzebową.

Wystawa Topmetal na targach funeralnych

Producent katafalków i zniczy gazowych

Poza produkcją wyjątkowych stalowych zniczy i katafalków, Topmetal Funerals proponuje metalowe słupki ograniczające, które estetycznie i bezpiecznie porządkują przestrzeń w kaplicach i na cmentarzach. Firma specjalizuje się również w ręcznie zdobionych lampionach, skrzynkach oraz wszelkiego rodzaju metalowych elementach dekoracyjnych.

Topmetal Funerals podejmuje się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych projektów z radością i zawsze stara się sprostać wszelkim wymaganiom. Każdy produkt oferowany przez firmę objęty jest gwarancją producenta, co świadczy o wysokiej jakości. Firma dba o najmniejsze detale, tworząc solidne i eleganckie wyroby, doskonale opanowując sztukę rzeźbienia w metalu.

Topmetal Funerals traktuje każdego klienta jako niezwykle ważnego i zawsze realizuje zlecenia z najwyższą dokładnością. Nie ma dla nich zleceń niemożliwych, a każde wyzwanie jest mile widziane.