Śmierć może przytrafić się wszędzie, również poza granicami kraju. Dlatego tak ważne jest, aby zorganizować transport, który sprowadzi ciało lub urnę z prochami do kraju ojczystego. Jak wygląda międzynarodowy transport zwłok Zgierz? 

Międzynarodowy transport zwłok Zgierz

Zakład pogrzebowy Patora realizuje przewóz osób zmarłych z państw UE do Zgierza. Śmierć bliskiego to zawsze duży stres. Emocje te spotęgowane są jeszcze bardziej, kiedy bliska nam osoba odejdzie w innym kraju. Formalności związane ze sprowadzeniem zmarłego mogą być zawiłe i skomplikowane. Brak znajomości języka dodatkowo potęguje problemy na ścieżce logistycznej. Dlatego warto wybrać firmę pogrzebową, która ma doświadczenie i pomoże w organizacji transportu oraz zajmie się wszystkimi dokumentami. 

Zakład pogrzebowy Patora Zgierz

Firma pogrzebowa Patora w Zgierzu zajmuje się międzynarodowym transportem zmarłych. Pracownik zakładu zajmie się tłumaczeniem oraz podjęciem wszelkich kwestii, które wymagane są do prawidłowego przewozu ciała. Jeśli rodzina wyrazi taką wolę, w miejscowości, w której doszło do zgonu, może zostać zorganizowana kremacja. Następnie odbędzie się transport urny z prochami do miejscowości Zgierz. Pracownicy zakładu Patora pozostają w stałym kontakcie z rodziną i stale będą informować o przebiegu transportu. 

Uroczystość pogrzebowa

Sprawne sprowadzenie zmarłego pozwoli rozpocząć przygotowania do uroczystości pogrzebowej, w której pomoże zakład pogrzebowy Patora Zgierz. Pracownicy rozplanują wszystko w taki sposób, aby pogrzeb odbył się w dogodnym terminie i w sposób wyjątkowo godny. Pochówek zmarłego może odbyć się na cmentarzu w miejscowości Zgierz lub sąsiadujących nekropoliach.