Zakład pogrzebowy Eden Kielce świadczy profesjonalne usługi pogrzebowe. Są one podparte wieloletnim doświadczeniem oraz szerokim zakresem kompetencji. Każdy klient może liczyć na fachową obsługę oraz kompleksową pomoc w trudnych chwilach. To właśnie dzięki temu uroczystość pogrzebowa będzie wzruszająca oraz wyjątkowa. Jej organizację warto przekazać ekspertom, którzy zadbają nawet o najmniejszy szczegół. W okresie żałoby po odejściu bliskiej osoby nie mamy głowy do tego, aby załatwiać kłopotliwe formalności. Na szczęście do dyspozycji mamy wyspecjalizowaną obsługę przedsiębiorstwa pogrzebowego.

Transport zwłok

Eden posiada nowoczesne karawany, które są w pełni przystosowane do współcześnie obowiązujących standardów. To właśnie dzięki temu możliwy jest sprawny oraz bezproblemowy transport zwłok. Ciało zmarłego zostanie przewiezione z miejsca zgonu (np. domu, szpitala) do chłodni. Następnie zostanie ono przetransportowane do krematorium, czy też kościoła. Karawan jest również niezbędny do tego, aby przewieźć trumnę lub urnę na cmentarz.

Kremacje

Kremacja to proces spopielenia zwłok. Jest to usługa coraz powszechniejsza. W dużej mierze wynika to z oszczędności. Rodzinny grobowiec może zawierać nawet siedem urn. Zajmują one tyle przestrzeni, co jedna trumna. Pamiętajmy, że ceny miejsc cmentarnych cały czas rosną. Spopielenie zwłok zmniejsza także ryzyko zbezczeszczenia ciała.

usługi pogrzebowe

Oprawa muzyczna i florystyczna

Zakład pogrzebowy Eden może w imieniu klienta zająć się organizacją oprawy muzycznej oraz florystycznej. Pamiętajmy, że jest to bardzo ważny element uroczystości.

Nagrobki i pomniki

Kamienne nagrobki to gwarancja wytrzymałości oraz odporności na negatywne oddziaływanie czynników zewnętrznych. Są one wykonywane z materiałów najwyższej klasy, dzięki czemu przetrwają w nienaruszonym stanie długie lata.

Prace cmentarne

Nie każdy ma możliwość systematycznego odwiedzania grobu bliskiej osoby. Z usług profesjonalistów korzystają przede wszystkim osoby starsze, czy też mieszkające w innej miejscowości, czy też kraju.