Zakłady pogrzebowe w Warszawie to firmy, które w porównaniu do innych miast, muszą zmierzyć się z jeszcze większą konkurencją. Oznacza to, że firmy pogrzebowe powinny być na bieżąco ze zmianami i udoskonaleniami dla branży pogrzebowej. Wszystko to sprawia, że firmy, którym udaje się poszerzać ofertę swoich usług, mogą cieszyć się coraz większą renomą wśród klientów. W dzielnicy Warszawa Bielany jednym z zakładów pogrzebowych, który od lat wyprzedza konkurencję i stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, jest zakład pogrzebowy Heron. Co oferuje ta firma pogrzebowa?

Firma pogrzebowa Heron Warszawa Bielany

Nim przejdziemy do usług funeralnych, warto zapoznać się z samym domem pogrzebowym Heron. Firma usług pogrzebowych Heron w Warszawie Bielany to rodzinna firma, która od lat zajmuje się pomocą pogrążonym rodzinom w żałobie. W swojej pracy personel kieruje się empatią, doświadczeniem, szacunkiem i wyrozumiałością. Firma Heron Warszawa Bielany łączy ze sobą tradycję i nowoczesne rozwiązania. Dlatego rodziny mogą wybrać pogrzeb z trumną lub kremację. Każda uroczystość żałobna może odbyć się z udziałem osoby duchownej lub mistrza ceremonii. Dużym atutem zakładu jest również organizacja pogrzebów z asystą honorową.

Heron kompetencja i profesjonalizm

Usługi pogrzebowe w Warszawie Bielany to istotna kwestia, która byłby jednak niczym, bez empatii i doświadczenia personelu. Zakład Usług Pogrzebowych Heron Bielany współpracuje wyłącznie z doświadczoną i kulturalną kadrą. Dlatego każda uroczystość żałobna na cmentarzach w Warszawie odbywa się w atmosferze szacunku i godności. Z pracownikami zakładu pogrzebowego Heron można kontaktować się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Również w dni ustawowo wolne od pracy. Niezależnie od godziny, której klient będzie kontaktować się z pracownikiem, każda osoba uzyska wsparcie oraz najważniejsze informacje dotyczące organizacji pogrzebu.

Usługi pogrzebowe Warszawa Bielany

Usługi pogrzebowe w dzielnicy Warszawa Bielany, które oferuje zakład pogrzebowy Heron to:

  • Pogrzeb tradycyjny — zakład pogrzebowy Heron organizuje pogrzeb z trumną. W ofercie zakładu istnieje szeroki wybór trumien wykonanych z drewna sosnowego, olchowego, dębowego o pojedynczym lub podwójnym wieku. Ponadto firma usług pogrzebowych współpracuje z doświadczonym tanatokosmetykiem i tanatopraktykiem, który zadba o odpowiednie przygotowanie osoby Zmarłej do pogrzebu.
  • Pogrzeb z kremacją — uroczystość żałobna z urną polega na uprzednim skremowaniu zwłok. W zakładzie pogrzebowym Heron rodziny mogą liczyć na uzyskanie pomocy we wszystkich formalnościach. Pracownik zakładu przetransportuje zmarłego do krematorium, a następnie odbierze urnę z prochami, którą przewiezie do kaplicy na cmentarz.
  • Pogrzeb świecki — z szacunku do każdej osoby, w zakładzie pogrzebowym Heron istnieje możliwość zorganizowania uroczystości pogrzebowej z mistrzem ceremonii, który zadba o godne pożegnanie drugiego człowieka.
  • Własna sala pożegnań — jednym z największych atutów każdej firmy pogrzebowej w Warszawie jest własna kaplica. Daje to dużo dogodniejsze terminy ostatniego pożegnania dla rodziny.
  • Własna chłodnia — zakład pogrzebowy Heron dysponuje własną chłodnią. Dzięki temu rodzina dokładnie wie, gdzie ich bliski oczekuje na swoją ostatnią drogę.
  • Ekshumacja — personel firmy funeralnej w Warszawie Bielany ma odpowiednią wiedzę, która pozwala jej sprawnie i z szacunkiem przeprowadzić przeniesienie zwłok.
  • Oprawa muzyczna — muzyka na żywo lub odtworzona ze sprzętu nagłaśniającego to piękna oprawa każdej uroczystości żałobnej.
usługi pogrzebowe Warszawa Heron Bielany

Nowe usługi pogrzebowe

O jakości świadczonych usług pogrzebowych świadczy również to, czy firma rozwija swoją ofertę. Firma pogrzebowa Heron w Warszawie Bielany stale wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Dlatego firma ta oferuje transmisję online oraz usługę e-Nekrologów.

e-Nekrologi

Wirtualne nekrologi to odpowiedź dla tradycyjnych epitafiów zamieszczonych w prasie codziennej. Można pokusić się o stwierdzenie, że e-Nekrologi to odpowiedź na rozwijającą się technologię również w branży pogrzebowej. Nekrologi oferowane przez firmę Heron w Warszawie pozwalają umieścić je za pomocą kliknięcia wybranych mediach społecznościowych lub udostępnić poprzez SMS.

Transmisje online

Ostatnie trzy lata pokazały, że nie zawsze obecność na uroczystości żałobnej jest możliwa. Wychodząc naprzeciw osobom starszym, schorowanym lub mieszkającym poza granicami kraju, zakład pogrzebowy Heron zdecydował się wprowadzić w swoją ofertę usługę transmisji online. Dzięki niej każda osoba może zobaczyć uroczystość żałobną z dowolnego miejsca na świecie. To duże ułatwienie i pomoc dla wszystkich osób w żałobie, które dzięki temu mogą pożegnać bliskiego, chociaż na odległość, w sposób wirtualny.

Kwiaciarnia online

Organizacja pogrzebu wymaga podjęcia się wielu kwestii formalnych. Nie każda osoba w tym czasie ma możliwość szukać odzieży żałobnej lub kwiatów. Dlatego zakład pogrzebowy Heron na swojej oficjalnej stronie internetowej oferuje sklep online, w którym każdy może wybrać usługę sprzątania grobu oraz skomponować własny wieniec lub wiązankę. Sklep online pokazuje również termin realizacji oraz koszt.

Ile kosztuje pogrzeb w Warszawie Bielany?

Koszt każdego pogrzebu w Warszawie Bielany uzależniony jest od liczby oferty, na jaką zdecyduje się najbliższa rodzina. Ceny akcesoriów pogrzebowych mogą być bardzo zróżnicowane i inaczej układa się koszt dla pogrzeby z trumną z drewna olchowego, a inaczej dla pogrzebu z urną kompozytową. Niektóre kwoty jak wykopanie grobu uzależnione są od cmentarza, na którym odbywają się prace. To ogromne zróżnicowanie sprawia, że wiele osób nie wie, od jakiej kwoty zaczyna się pogrzeb i co oznacza koszt pogrzebu podstawowego. Dlatego na stronie Internetowej zakładu pogrzebowego Heron przygotowany jest cennik z wyliczeniem poszczególnych usług w przypadku pogrzebu kremacyjnego, jak i urnowego.

Dom Pogrzebowy Warszawa Bielany — kontakt

Biuro domu pogrzebowego w Warszawie Bielany mieści się przy ulicy Jana Kasprowicza 20. Z pracownikiem zakładu można również kontaktować się przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Personel zakładu udzieli informacji o każdej porze dnia oraz zorganizuje eksportację ciała do chłodni.