Zakład Pogrzebowy OREA od wielu lat służy najwyższej klasy jakością pomocy mieszkańcom Paczkowa w tragicznych momentach, jakimi jest utrata Bliskiej Osoby. Chociaż firma swoje biuro ma w pobliskim Otmuchowie, to nie odmawia okazania wsparcia mieszkańcom Paczkowa. OREA w Paczkowie swoje usługi najczęściej świadczy na cmentarzu komunalnym przy ul. Jana Pawła II.

Zakład pogrzebowy Paczków

Zakład Pogrzebowy OREA Paczków oferuje kompleksową organizację pogrzebów. Doświadczony personel OREA zawsze pomoże nawet w najbardziej tragicznych sytuacjach. Rodziny pogrążone w żałobie po utracie Ukochanej Osoby mogą być spokojne w związku z organizacją pogrzebu od wypełniania najważniejszych dokumentów, takich jak karta zgonu, po zamawianie kwiatów oraz przebieg ceremonii.

Profesjonaliści z zakładu pogrzebowego z Paczkowa zajmą się wszystkim, co martwi najbliższych Zmarłego. Zaangażowanie i empatia, jaką emanuje personel zakładu pogrzebowego, momentalnie wprowadza ulgę i pewność, że trafiło się w odpowiednie ręce.

Cierpienie rodziny pogrążonej w żałobie po stracie Ukochanej Osoby najlepiej zrozumie druga rodzina. Właśnie taka, jaką jest firma pogrzebowa OREA. Zakład przekazywany jest z pokolenia na pokolenie i każde z nich posiada wielkie serca gotowe, aby być najlepszym wsparciem w tym smutnym czasie.

Usługi pogrzebowe Paczków

Z pewnością każda osoba życzy sobie być pochowana w atmosferze poglądów, jakie wyznawała za życia. Dlatego wszystkie pogrzeby organizowane w Paczkowie przez Zakład Pogrzebowy OREA są planowane od A do Z bez względu na ich rodzaj.

Pogrzeb wyznaniowy charakteryzuję się zachowaniem określonych tradycji i obrządków prowadzonych przez dochowanego danej religii. Alternatywą tej formy jest ceremonia świecka. Wybierają ja osoby, które wolą pogrzeb niereligijnym. Wówczas uroczystość prowadzona jest przez Mistrza Ceremonii.

Klienci Zakładu Pogrzebowego OREA Paczków nie muszą również martwić się o wszelkie formalności urzędowe. Pracownicy biura OREA bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, że w tak tragicznym momencie, jakim jest utrata Ukochanej Osoby, ludzie nie są w stanie normalnie funkcjonować, a już szczególnie zajmować się takimi sprawami, jak dokumenty. W związku z tym, każdy, kto korzysta z usług zakładu, może przekazać zakładowi OREA obowiązek wypełnienia oraz dostarczenia najważniejszych dokumentów związanych z ostatnim pożegnaniem.