Dyskretne towarzyszenie osobom przezywającym żałobę po stracie bliskich oraz objęcie ich opieką i wsparciem jest zadaniem trudnym, wymagającym wiedzy, umiejętności, doświadczenia oraz wyjątkowych predyspozycji osobistych. Taki zestaw cech posiadają wszyscy przedstawiciele zakładu pogrzebowego „Cerber” z Warszawy, który od lat wiedzie prym wśród przedsiębiorstw funeralnych działających w stolicy oraz okolicznych miastach.

Jakie usługi pogrzebowe oferuje firma „Cerber”?

Katalog usług oferowanych przez zakład pogrzebowy „Cerber” obejmuje wszystkie standardowe usługi podstawowe oraz wiele propozycji niestandardowych. W zakładzie „Cerber” można zamówić bardzo skromny pochówek w cenie zasiłku pogrzebowego albo bardzo wystawną ceremonię z bogatą oprawą. Niezależnie od ceny każdy pochówek jest personalizowany, dostosowany do potrzeb i oczekiwań organizatorów pogrzebu. Dokładny wykaz oraz opis usług znaleźć można w serwisie. Można także odwiedzić jedno z warszawskich biur zakładu: przy ulicy Górczewskiej 14 oraz przy ulicy Hynka 4a. Ta druga siedziba znajduje się przy parafii św. Franciszka z Asyżu, która jest właścicielem cmentarza parafialnego przy ulicy Lipowczana na Okęciu – od wielu lat „Cerber” w imieniu parafii pełni funkcję zarządcy tego cmentarza. Poza tą nekropolią zakład organizuje pochówki na wszystkich cmentarzach warszawskich oraz w okolicznych miejscowościach.

pogrzeby Cerber

Rodzaje ceremonii pogrzebowych

Zakład pogrzebowy „Cerber” organizuje pochówki wyznaniowe oraz świeckie. Te pierwsze prowadzone są przez duchownych określonego wyznania. Pochówkom świeckim przewodniczy mistrz ceremonii.

Pogrzeb może mieć formą tradycyjną z odprowadzeniem złożonego w trumnie ciała do grobu lub pogrzebu poprzedzonego kremacją. Firma posiada własną salę pożegnań. Do transportu zmarłych wykorzystuje się wysokiej klasy nowoczesne, bardzo eleganckie karawany wiodących światowych marek.

Zakład dba o staranną, niepowtarzalną oprawę pogrzebu: kwiaty, namioty dekoracje, muzyka, nagłośnienie są na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy działają szybko i dyskretnie a przy tym bardzo skutecznie.

Jakie korzyści czerpią korzystający z usług pogrzebowych zakładu „Cerber”?

O tym, jaka jest jakość świadczonych przez firmę usług pogrzebowych mogą świadczyć opinie klientów umieszczone na stronie. Tu także można znaleźć wszystkie informacje przydatne organizatorom pogrzebu wraz z bogatą galerią zdjęć przedstawiającą ofertę firmy oraz sposób realizacji zleceń.

Jak „Cerber” wykonuje zlecone usługi pogrzebowe można się także dowiedzieć oglądając w telewizji transmisje z pogrzebów znanych i zasłużonych osób. Najbardziej spektakularnym zamówieniem zrealizowanym przez firmę, które było transmitowane na żywo przez TV, był pogrzeb Kory Jackowskiej, którą 8 sierpnia 2018 roku na Powązkach Wojskowych żegnało kilkanaście tysięcy przyjaciół i fanów jej twórczości. Profesjonalizm i najwyższe standardy jakości prezentowane przez pracowników zakładu „Cerber” widoczne były na każdym kroku.