Zakład Pogrzebowy Kocel działa na rynku od 1990 r. Świadczy usługi pogrzebowe na terenie Chorzowa, Świętochłowic, a także całym województwie śląskim. Zakład służy pomocą, wsparcie, wiedzą, a także doświadczeniem dla tych, którzy mierzą się ze smutnym doświadczeniem żałoby po utracie bliskiej osoby. Firma realizuje całodobowy przewóz zmarłych osób do pomieszczeń chłodniczych. Organizowane są godne ceremonie pożegnalne każdego rodzaju i na praktycznie wszystkich cmentarzach na terenie Chorzowa, Świętochłowic oraz okolicznych miast.

Usługi pogrzebowe Chorzów


Firma zdaje sobie sprawę z wszelkich trudności, jakie towarzyszą podczas smutnych chwil żałobnych. Dlatego oferuje rodzinie zmarłych osób kompleksowe usługi pogrzebowe pozwalające zmierzyć się w ciszy i spokoju z przeżywanym bólem. Jeżeli śmierć bliskiego sprawi, iż trudno jest podjąć szereg decyzji, które związane są z organizacją pogrzebu, warto zwrócić się o pomoc do zakładu pogrzebowego w Chorzowie, który oferuje pewność otrzymania należytej pomocy. Gwarancją tego jest zespół kompetentnych pracowników, którzy przykładają się do tego, by odciążyć klientów od wszystkich biurokratycznych kwestii powiązanych z organizowaniem pogrzebu.

Zakład pogrzebowy Kocel Chorzów misja firmy


Firma posiada biura Kocel w Chorzowie przy ul. Dąbrowskiego 11/1 oraz w Świętochłowicach przy ulicy Szpitalnej 2. Biura są zawsze do dyspozycji klientów. Spotkać tam można personel, który z dużą życzliwością oraz kulturą osobistą pomoże zorganizować ceremonię ślubną oraz wszelkie formalności. Firma dokonuje wszelkich starań, by dbać o każdy drobny szczegół w przeprowadzeniu ceremonii żałobnej – przygotowywane są w taki sposób, by były one drobiazgowym wypełnieniem woli zmarłego oraz spełnieniem wszelkich życzeń klientów. W ciągu wielu lat działalności na rynku, zakład pogrzebowy Kocel została obdarzona zaufaniem wielu osób, które prosiły o zorganizowanie ceremonii żałobnej. Przedsiębiorstwo posiada wielkie doświadczenie w organizowaniu pogrzebów tradycyjnych, a także kremacyjnych, wyznaniowych czy świeckich.

Usługi pogrzebowe Chorzów


Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie organizacji pogrzebów pozwoliło oferować rodzinom usługi o najwyższej jakości. Klienci mogą być spokojni i przygotowanie uroczystości pogrzebowej. Dodatkowo zachowywana jest dyskrecja oraz maksymalna dyspozycyjność. W skład usług pogrzebowych oferowanych przez firmę Kocel należy wymienić przede wszystkim:

  • ceremonie pogrzebowe
  • usługi prosektoryjne
  • pogrzeby z urną
  • transport zwłok – również międzynarodowy
  • wszelkie formalności urzędowe
  • własna kaplica pożegnalna
  • akcesoria pogrzebowe
  • organizowanie styp
  • usługi kamieniarskie