W roku 1990 swoje otwarcie miał zakład pogrzebowy Haron-Rembiejewscy, którego właścicielem jest Malwina Rembiejewska. Synteza tradycji i nowoczesności pod kierownictwem Malwiny Rembiejewskiej, pozwala na organizację uroczystości pogrzebowych na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście i niezwykła otwartość wsparta prawdziwą empatią stanowią podstawę w obsłudze rodzin w żałobie. Sochaczew to miejsce, gdzie troska o godne pożegnanie stało się prawdziwą misją.

Profesjonalizm w zakładzie pogrzebowy w Sochaczewie

Doświadczenie zdobyte przez lata oraz uczestnictwo w wielu szkoleniach i targach z branży funeralnej, zapewniły,  że bliscy zmarłych mogą czuć wsparcie w każdym aspekcie organizacji uroczystości pogrzebowych. Lokalizacja zakładu pogrzebowego Haron w centrum Sochaczewa na ulicy 1 Maja 12, umożliwia wygodny dojazd rodzinom potrzebującym pomocy wykwalifikowanego personelu.  Niezależnie od możliwości finansowych, pracownicy zakładu funeralnego zadbają o wszelkie szczegóły w zorganizowaniu ostatniej drogi zmarłego.

Zakład pogrzebowy w Sochaczewie przygotowany na wszystko

Dom pogrzebowy z Sochaczewa oferuje pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z pochówkiem.  W przypadku cięższej sytuacji finansowej, umożliwiają kredytowanie kosztów pogrzebu, załatwiając zasiłki z takich instytucji jak ZUS, KRUS czy MSWiA. Duży wybór akcesoriów pogrzebowych, profesjonalna oprawa florystyczna, muzyczna oraz fotograficzna pozwalają na zorganizowanie indywidualnych, wyjątkowych uroczystości pogrzebowych.  Rodziny zmarłego dostają również wsparcie w kwestii transportu zmarłego na ternie Polski oraz poza jej granicami dbając przy tym o odpowiedniej dokumentacji i zachowaniu wszelkich przepisów.

Działając zgodnie z zasadami etyki zawodowej, zakład pogrzebowy Haron-Rembiejewscy stawia na wysoką jakość usług i pełne zrozumienie dla potrzeb rodzin.

Zakład pogrzebowy Haron Sochaczew

Godziny otwarcia biura:

Pn-Pt: 8-18

Sob: 8-14

Telefony całodobowe:

602 603 357

602 384 056

Adres:

1 Maja 12

96-500, Sochaczew