Gdy zapytamy losowo spotkanego na ulicy Gdyni mieszkańca z czym kojarzy mu się ulica Witomińska przebiegająca przez dzielnicę Witomino do dzielnicy Działki Leśne, bez wątpienia odpowie, że z cmentarzem i zakładami pogrzebowymi. Kilka dni temu zostały rozebrane barierki porządkujące ruch i przygotowujące tę właśnie ulicę na olbrzymią ilość odwiedzających groby osób w związku ze świętem Wszystkich Świętych.

Jednym z wyróżniających się zakładów pogrzebowych na tej ulicy jest „Róża”. Nikogo z przechodniów nie dziwią liczne karawany pogrzebowe zaparkowane wzdłuż ulicy, gdyż często jest ich więcej niż zwykłych samochodów osobowych. Jednak każdy obróci się za amerykańskimi Cadillakiem z piękną zabudową funeralną na którego karoserii widnieje rzucająca się w oczy czerwona róża. Samochody pogrzebowe zaparkowane są przy ulicy Witomińskiej 17A, czyli pod adresem biura zakładu usług pogrzebowych Róża i sprawiają wyjątkowe wrażenie.

usługi pogrzebowe gdynia

Również samo biuro, z elewacją budynku i witryną zawiera liczne akcenty z logo zawierającym kwiat róży. Dzięki temu zakład pogrzebowy Róża stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych firm pogrzebowych w Gdyni i całym trójmieście. Na stronie internetowej roza24.pl odnajdziemy wszelkie niezbędne informacje teleadresowe biur, dokładny opis zrealizowanych usług i posiadanego zaplecza sprzętowego. Firma działa bardzo sprawnie i wyróżnia się profesjonalizmem na tle konkurencji. Od wielu lat Gdynianie mogą liczyć na pomoc i profesjonalizm przy organizacji pogrzebów. Dobrze, że jest możliwość aby były to ceremonie przepełnione empatią i zrozumieniem potrzeb dla rodziny, czyli pogrzeb z Różą w tle.