Redakcja postanowiła przedstawić prężnie sylwetkę zakładu pogrzebowego – a właściwie zakładów, bo mówimy tu o kilku oddziałach wyróżniającej się firmy na warszawskim rynku usług pogrzebowych. Nekropolis – bo tak brzmi nazwa tego warszawskiego przedsiębiorstwa pogrzebowego – to firma związana silnie z Warszawą i Mazowszem. Siedziby w Warszawie posiada na terenie dzielnicy Bielany przy ulicy ul. Gwiaździstej 17 oraz na Warszawskim Tarchominie przy ulicy Mehoffera 4. Oprócz tego prowadzi domy pogrzebowe w Wyszkowie, Ząbkach, Wołominie i Kobyłce.

To właśnie zasięg działalności i olbrzymie zaplecze techniczne domu pogrzebowego Nekropolis stanowi o jego sile. Firma to nie tylko biura, ale też prosektorium, siec własnych kaplic, chłodnia, bogaty park karawanów i sprzętu faneralnego. Inwestycje te spaja w całość doświadczenie dwóch braci Panów Pawła i Jarosława Chmielewskich którzy wieloletnie doświadczenie przekuwają w realną pomoc niesioną mieszkańcom Warszawy.

dom pogrzebowy nekropolis

Firma zajmuje się ceremonią od A do Z – czyli niezwykle kompleksowo. Przygotowując pogrzeb pomagają rodzinom w przygotowaniu odpowiedniej oprawy florystycznej złożonej z wieńców i wiązanek pogrzebowych oraz w organizacji konsolacji.

Warto zapoznać się z dodatkowymi szczegółami oferty na firmowej stronie Nekropolis. Firma posiada tez rekomendacje największego w branży serwisu funeralnego gdzie znajduje się dokładny opis usług, mapka z dojazdem oraz opinie od rodzin, które już skorzystały z pomocy tego warszawskiego zakładu pogrzebowego.