Zakład pogrzebowy w Staszowie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, które związane są z organizacją pogrzebów. Wszystkie usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Oferowana jest pomoc w ubieganiu się o zwrot zasiłku pogrzebowego z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Wszystko odbierane jest w imieniu klientów zakładu pogrzebowego.

Usługi pogrzebowe Staszów

W zakładzie pogrzebowym w Staszowie świadczone są usługi całodobowego przewozu zmarłych do chłodni. W tym miejscu ciało zmarłego zostanie przygotowane do ceremonii pogrzebowej. Wszelki transport odbędzie się z wykorzystaniem nowoczesnych karawanów pogrzebowych. Warto zaznaczyć, że w siedzibie zakładu pogrzebowego w Staszowie mieści się kwiaciarnia, gdzie zakupić można wieńce, półwieńce oraz wiązanki złożone z dowolnie wybranych kwiatów – sugerowana jest kolorystyka, kształt, a także wielkość. Ponadto zapewniany jest darmowy transport ciała bliskiej osoby ze szpitala w Chmielniku oraz Busku-Zdroju do własnej chłodni znajdującej się w Szydłowie.

Jeśli mowa o międzynarodowym transporcie zmarłych osób, to będzie się on wiązał ze sporą ilością formalności oraz właściwych zezwoleń. Zakład pogrzebowy w Staszowie sprowadzi bliską osobę z każdego kraju do Polski. Ponadto klienci zakładu mogą liczyć na szeroki wybór urn oraz trumien. Oprócz tego można wybrać także krzyż. Warto zaznaczyć, że kwiaty są w naszym kraju stałym elementem każdej ceremonii pogrzebowej. Dzięki nim można wyrazić szacunek dla zmarłej osoby. Warto zaznaczyć, że dzięki współpracy z doświadczonymi zakładami florystycznymi zakład pogrzebowy podchodzi z najwyższą dbałością do tworzenia kompozycji kwiatowych – wszystko zgodnie z życzeniami klientów. W ofercie zakładu pogrzebowego w Staszowie znaleźć można kompozycje kwiatowe firmy, jak i można zlecić wykonanie kompozycji kwiatowych według indywidualnego pomysłu oraz życzeń klienta. Na miejscu wykonywane są wieńce, wiązanki, a także wianki urnowe.

Szeroki asortyment usług pogrzebowych

Warto zaznaczyć, że w ramach usługi kremacyjnej, zakład pogrzebowy w Staszowie zajmuje się przewozem osób zmarłych do krematorium, a także przygotowaniem ciała do kremacji. Oprócz tego klienci mogą liczyć na odbiór urny z prochami oraz transport do docelowego miejsca pochówku. Budynek krematorium wyposażony jest w chłodnię dla osób zmarłych, pomieszczenia krematoryjne, wystawę urn, biuro, a także pokój dla osób, które oczekują na odbiór urny. Wszystkie usługi oferowane przez zakład pogrzebowy w Staszowie wykonywane są na najwyższym poziomie. Klienci mogą liczyć na odpowiednie podejście w tym trudnym czasie. Personel zakładu jest odpowiednio wykwalifikowany.