To hasło wpisywane jest do wyszukiwarki Google przez mieszkańców Wrocławia przynajmniej kilkadziesiąt razy w miesiącu. Świadczy to o tym, że pomimo dużej ilości zakładów pogrzebowych we Wrocławiu nadal nie wiemy na jaką firmę się zdecydować.

Postanowiliśmy pomóc i wyróżnić jedną z najstarszych firm prywatnych działających na terenie stolicy Dolnego Śląska. Nie jest to firma duża, nie ma może luksusowych karawanów limuzyn, ale ma coś czego szuka w obecnych czasach absolutnie każdy pragnący zorganizowania jakiejkolwiek usługi – tą cechą jest uczciwość.

Zakład pogrzebowy Wrocław Opinie

Zakład pogrzebowy Roch powstał na zasadzie ewolucji firmy Abel założonej jeszcze w altach 90 -tych poprzedniego wieku, przez Pana Witolda Klimasa, znanego na lokalnym rynku specjalisty od tanatokosmetyki. Dzięki wsparciu córki Eweliny to rodzinne przedsiębiorstwo stało się jednym z najwyżej ocenianych ze względu na podejście do rodzin i jakoś obsługi klienta wśród wrocławskich zakładów pogrzebowych. Przykładem połączenia doświadczenia ojca z pomysłowością córki jest nowoczesna strona firmy, która podkreśla dwa człony Roch i Abel z których powstała firma w nazwie domeny. Strona zawiera poradnik odpowiadający na podstawowe pytania związane z pogrzebem. Sylwetka zakładu pogrzebowego przewija się ostatnio dość często w lokalnych wydawnictwach, a artykuły mają w całości pozytywne konotacje.

Zakład pogrzebowy Roch

Wrocławska firma Roch&Abel oprócz organizacji pogrzebów wyznaniowych i świeckich zajmuje się tez ekshumacją i transportem zwłok – także tym na skale międzynarodową. Wszystkie usługi organizuje w przystępnych dla mieszkańców Wrocławia kwotach. Zakład pogrzebowy dba o dobre imię, dlatego często powracają do niego rodziny które wcześniej organizowały w nim pogrzeb. Czasem są to rodziny pamiętające czasy z przed kilkunastu lat, obsługiwane jeszcze przez firmę pogrzebową Abel z Wrocławia. Pod całodobowym numerem telefonu 502 922 708 pracownik odbiera zgłoszenia eksportacji i udziela wszystkich wyjaśnień.
Z okazji nadchodzącego nowego roku życzymy właścicielom i pracownikom zakładu pogrzebowego Roch z Wrocławia, samych sukcesów i dalszego rozwoju.