Włochy to dzielnica Warszawy położona na południowy zachód od centrum miasta. Jest to jedna z najstarszych dzielnic Warszawy, założona już w XIX wieku. Mieszkańcy tego przepięknego i malowniczego miejsca są świadomi, że mają w nim wszystko zapewnione od placówek edukacyjnych po zakłady pogrzebowe, w tym również Zakład Pogrzebowy CERBER, który od lat wspiera warszawiaków w tragicznych sytuacjach.

Zakład pogrzebowy Włochy

Warszawiakom bardzo zależy, aby w momencie utraty bliskiej osoby, otrzymali wsparcie od firmy, która jest zaznajomiona z tradycjami i kulturą stolicy. Dlatego Zakład Pogrzebowy CERBER, którego biuro znajduje się na Włochach przy ulicy Hynka 4a na terenie Parafii Świętego Franciszka z Asyżu, idealnie nadaję się do tej roli. Pracownicy warszawskiego zakładu pracują według idei „być blisko drugiego człowieka”. Niesienie wsparcia w chwili utraty bliskiego członka rodziny jest niezwykle ważnym i odpowiedzialnym zadaniem, które personel CERBERA spełnia za każdym razem.

Warszawskie Włochy słyną przede wszystkim z pięknych, zielonych terenów z parkami i lasami, co czyni pogrzeby odbywające się na ich terenie jeszcze bardziej wyjątkowymi i wprowadzającymi uczestników ceremonii w zadumę.

Usługi pogrzebowe Warszawa Włochy

Mieszkańcy stolicy mogą być pewni najwyższej jakości pogrzebu. Każda warszawska rodzina będzie mogła w spokoju i godnie pożegnać Zmarłego. Pogrzeby w warszawskich Włochach mogą odbywać się w charterze świeckim, jak i wyznaniowym. Wszystko w zależności od oczekiwań klientów i wyznawanej wiary, a także poglądów przez Osobę Zmarłą i Jej rodzinę.

Najwyższa jakość obsługi pogrzebów w firmie CERBER przejawia się również w kwestii karawanów. Najnowsze i eleganckie modele marki Mercedes i Jaguar sprawią, że ostatnie pożegnanie będzie miało jeszcze bardziej oficjalny i wyniosły charakter.

Własna sala pożegnań na warszawskich Włochach

Zdecydowanie jeden z większych plusów, jakie można przypisać warszawskiemu Zakładowi Pogrzebowemu CERBER. Dzięki temu personel zakładu za każdym razem może indywidualnie udekorować i przystosować salę pod wymagania rodziny pogrążonej w żałobie. Osoby, które utraciły członków swojej rodziny, bezwzględnie zasługują na godne i jak najbardziej komfortowe pożegnanie się ze Zmarłym. W takiej atmosferze, jak sobie życzy rodzina, zostanie dobrana również oprawa muzyczna pozwalająca skupić się na tak trudnym momencie.

Rodzina Zmarłego może również skorzystać z udziału muzyków ceremonii – trębacza skrzypka, wiolonczelisty, bądź śpiewaka. Muzyka na żywo jest przepięknym i jakże magicznym elementem idealnie zaplanowanej ceremonii pogrzebowej. Na pewno po usłyszeniu dźwięku instrumentów, czy głosu profesjonalisty, zapamiętamy ostatnie pożegnanie z naszym Bliskim nie tylko w smutnych, ale także ciepłych i pełnych wzruszenia myślach.